Logo Gmina Łambinowice

Publiczne Gimnazjum w Łambinowicach

Zadania realizowane w ramach projektu:

Logotyp

Projekt
AKTYWNI, KREATYWNI, KOMPETENTNI
współfinansowany ze środków RPO WO

więcej

Warsztaty geograficzne "Świat Kosmosu"

Zespół Szkół w Łambinowicach, zadanie nr 2 - Warsztaty geograficzne "Świat Kosmosu".

więcej

Zajęcia wyrównawcze "Angielski na co dzień"

Od grudnia 2016 roku w gimnazjum w Łambinowicach odbywają się zajęcia wyrównawcze Angielski na co dzień w ramach projektu  ”Jesteśmy aktywni, kreatywni, kompetentni” W zajęciach uczestniczy 6 uczniów: 3 dziewczynki i 3 chłopców.

więcej

Zajęcia - "Angielski w kuchni"

Od grudnia 2016 roku w gimnazjum w Łambinowicach odbywają się zajęcia Angielski w kuchni w ramach projektu  ”Jesteśmy aktywni, kreatywni, kompetentni” W zajęciach uczestniczy 8 uczniów: 4 dziewczynki i 4 chłopców.

więcej

Warsztaty biologiczne "Ciało Człowieka."

Podczas zajęć biologicznych "Ciało człowieka" uczniowie przeprowadzali  obserwacje mikroskopowe tkanek człowieka.

więcej

Warsztaty informatyczne „Grafika komputerowa”

Celem zajęć jest poszerzenie wiedzy uczniów gimnazjum z zakresu grafiki komputerowej. Zapoznanie z programem graficznym CorelDraw, poprzez poznanie jego możliwości w zakresie tworzenia grafiki wektorowej.

więcej

Warszaty fizyczne "Fizyka dnia codziennego"

Głównym celem warsztatów z fizyki "Fizyka dnia codziennego" jest zainteresowanie uczniów fizyką wokół nas, czyli fizyką obecną (czy tego chcemy czy nie) w naszym codziennym życiu. Zależy nam na rozbudzeniu zainteresowania zjawiskami fizycznymi oraz pobudzeniu aktywności uczniów, a w tym zwłaszcza zachęceniu do samodzielnego przeprowadzania prostych ale wymownych, różnorodnych doświadczeń fizycznych.
więcej

Warsztaty chemiczne "Fascynujący świat chemii"

Głównym celem warsztatów chemicznych "Fascynujący świat chemii" jest rozwijanie zainteresowań uczniów chemią prowadzące do zgłębienia tajemnic przyrody oraz wykorzystania wiedzy chemicznej w praktyce życia codziennego.
 
więcej

Warsztaty techniczne „Projektanci z wyobraźnią”

Celem warsztatów jest rozbudzenie zainteresowania rysunkiem technicznym, oraz różnorodnymi możliwościami jego zastosowania. Uczniowie są zapoznawani z zasadami wymiarowania przedmiotów a także poznawaniu specyfiki bryły poprzez ćwiczenia z rysunku technicznego.

więcej

Warsztaty fotograficzne

Głównym celem warsztatów fotograficznych jest zainteresowanie uczniów fotografią, oraz możliwościami technicznymi jakie daje aparat cyfrowy. Kształtowane jest także doskonalenie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną.

więcej

Zajęcia logopedyczno-rewalidacyjne

Zajęcia logopedyczno-rewalidacyjne

więcej

Wielkie odkrycia nie tylko geograficzne

W dniu 27.02.17 roku odbyły się zajęcia poświecone epoce wielkich odkryć geograficznych o temacie „Poszerzenie świata zachodniego”. Celem tych zajęć było zapoznanie uczniów z sylwetkami wielkich odkrywców, którzy zapisali się w historii, ale oprócz tego: wyznaczanie tras na mapach, nauka pisania zwięzłych notatek, a także sporządzanie map edukacyjnych i robienie obrazowych notatek.
więcej

Warsztaty z języka angielskiego „Na wakacjach”

W ramach projektu „Jesteśmy aktywni, kreatywni, kompetentni ” w grudniu 2016 r. rozpoczęły się warsztaty z języka angielskiego „Na wakacjach”.
więcej

Warsztaty z języka angielskiego „Rozmawiamy po angielsku”

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego „Rozmawiamy po angielsku”, prowadzone przez panią Annę Szczygielską, umożliwiają uczestnikom rozwijanie umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem w języku angielskim, a także prawidłowego budowania wypowiedzi pisemnych i ustnych oraz ćwiczenie prawidłowej wymowy angielskiej.
więcej

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki „Przyjazna matematyka”

Prowadzący zajęcia: mgr Edyta Figiel
Matematyka jest przedmiotem trudnym do uczenia się i trudnym do nauczenia.
Brak wiary we własne siły jest najgorszym wrogiem ucznia. Jedną z form pomocy, jaką uczniom może zapewnić szkoła są zajęcia wyrównawcze, opierające się na pracy indywidualnej z uczniem, bezpośrednim kontakcie z nim.
więcej

Warsztaty matematyczne „ INTERAKTYWNA MATEMATYKA”

W zajęciach udział biorą uczniowie o różnym zakresie wiedzy, umiejętności i zdolności, ale jest to grupa osób zainteresowanych matematyką, najbardziej wytrwałych i chętnych do dodatkowego wysiłku umysłowego. To grupa dziesięciu osób, które mają ochotę poświęcić wolny czas na dodatkowe zajęcia i wytężoną pracę oraz sprawdzić swoje możliwości.
więcej

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Tomasz Karpiński</strong></p>

Tomasz Karpiński

Przyjęcia interesantów:
pon. 13:00 - 16:00
śr. 14:00 - 16:00

Urząd Gminy w Łambinowicach

ul. Gen. Zawadzkiego 29
48-316 Łambinowice
tel.: 77 4311 300
fax: 77 4311 346
e-mail: ug@lambinowice.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.