Logo Gmina Łambinowice

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielicach

Zadania realizowane w ramach projektu:

Logotyp

Projekt
AKTYWNI, KREATYWNI, KOMPETENTNI
współfinansowany ze środków RPO WO

więcej

Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna z wykorzystaniem przedmiotów zakupionych w poprzednich projektach.

więcej

Nauka programowania z "Godzina kodowania"

Warsztaty informatyczne z elementami programowania dla uczniów klas IV-VI "Młodzi programiści"
Celem zajęć było przybliżenie uczniom nauki programowania w formie łamigłówek z postaciami z ich gier i zabaw, których rozwiązanie polega na ułożeniu programów z gotowych bloczków.
więcej

Warsztaty dziennikarskie dla uczniów klas IV-VI „Młodzi, kreatywni poszukiwacze”

30 marca nasza grupa projektowa „młodzi kreatywni poszukiwacze” wraz z panią Lucyna Szpiech wybrała się do redakcji Nowej Trybuny Opolskiej i Radia Opole, by dowiedzieć się na czym polega praca dziennikarza. Zaczęliśmy od redakcji Nowej Trybuny Opolskiej.
więcej

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klas I

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Uczęszczają na nie 3 osoby z klasy I - 2 dziewczynki i 1 chłopiec. na zajęciach dzieci mają możliwość rozwijać swoje umiejętności i sprawności.
więcej

Warsztaty Młodzi kreatywni poszukiwacze

27 kwietnia grupa uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bielicach, uczestnicząca w projekcie „Jesteśmy aktywni, kreatywni, kompetentni”  wybrała się do redakcji Nowin Nyskich.
więcej

Zajęcia logopedyczne

Na zajęcia logopedyczne uczęszcza 4 uczniów z różnych klas. Nadrzędnym celem spotkań jest zapobieganie powstawaniu zaburzeń mowy dziecka oraz stymulowanie jego rozwoju w taki sposób, by dziecko potrafiło prawidłowo porozumiewać się z otoczeniem.
więcej

Zajęcia "Młodzi programiści"

Na zajęciach uczniowie budują roboty z programowalnych klocków Lego WeDo i Mindstorms, następnie w odpowiednich programach piszą dla nich skrypty, które wprawiają je w ruch lub nadają im inne możliwości. 
więcej

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej

Zajęcia odbyły się  z wykorzystaniem nowego sprzętu, który został zakupiony podczas projektu.
więcej

Specjalistyczne zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Dzieci na zajęciach pracowały z nowymi pomocami. Bardzo chętnie uczestniczyły w tych zajęciach, były nimi zachwycone. Słuchały opowiadań z dużą uwagą i zaciekawieniem, następnie układały obrazki według wysłuchanego tekstu co powodowało, iż muszą być skoncentrowane na zadaniu.
więcej

Mała liga matematyczna dla uczniów klasy I-III

Warsztaty matematyczne "Mała liga matematyczna dla uczniów klasy I-III". Odbywają się raz w tygodniu. Bierze w nich udział 8-ro dzieci z klas I-III. Zajęcia wyrabiają w uczniach matematyczną ciekawość, rozwijają matematyczne zainteresowania oraz uczą logicznego i twórczego myślenia. Zajęcia wdrażają do rozwiązywania różnych problemów praktycznych.
więcej

Warsztaty informatyczne z elementami programowania dla uczniów klas I-III "Mali programiści"

Zajęcia odbywają się we czwartki. Na zajęcia uczęszcza 9 osób, 3 dziewczynki i 6 chłopców. Zajęcia mają na celu poszerzenie i ukierunkowanie wiedzy informatycznej uczniów. Dzieci poznają podstawy programowania i wizualizacji w prostych aplikacjach do pisania algorytmów.
więcej

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla klas V i VI - "Angielski na wesoło"

Każdego czwartkowego poranka, bo o godzinie 7.45, w sali nr 9 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bielicach zbiera się 10 osobowa grupa ludzi, których łączy jedno: miłość do języka angielskiego! Naszą 10 osobową grupę tworzy 8 dziewczynek i 2 chłopców. W bezstresowej i miłej atmosferze rozwijamy więc kluczową kompetencję jaką jest umiejętność posługiwania się językiem obcym.
więcej

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV – VI „Nie taki Pitagoras trudny…”

Zajęcia matematyczne ,,Nie taki Pitagoras trudny….’’ mają na celu uświadomienie uczniom, że matematyka wcale nie musi być trudna.  
więcej

Laboratorium przyrodnicze dla uczniów klas IV – VI „Eksperymenty na każdy dzień roku”

Podstawowym celem zajęć jest wykształcenie w uczniach umiejętności obserwowania zjawisk przyrodniczych, samodzielnego przeprowadzania eksperymentów i właściwego interpretowania ich wyników.
więcej

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego dla klas III i IV – "English is cool"

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego mają na celu udowodnienie biorącym w nich udział uczniom, iż ‘ENGLISH’ jest naprawdę ‘COOL!’ Spotykamy się więc w każdą środę w gronie 6 dziewczynek i 2 chłopców.
więcej

Laboratorium przyrodnicze dla uczniów klas IV – VI „Eksperymenty na każdy dzień roku”

30 maja 2017 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bielicach odbył się pokaz doświadczeń w wykonaniu uczestników zajęć przyrodniczych „Eksperymenty na każdy dzień roku”.
więcej

Zajęcia logopedyczne

W czasie zajęć logopedycznych wykorzystujemy komputer i programy multimedialne wspomagające terapię. Dzieci grają w logopedyczne gry, dzięki którym utrwalają prawidłową wymowę głosek. 
więcej

Warsztaty informatyczne

Na zajęciach uczniowie  budują  roboty z programowalnych klocków Lego WeDo następnie w odpowiednich programach piszą skrypty i  wprawiają je w ruch.
więcej

Zajęcia Dydaktyczno-Wyrównawcze - Nie taki Pitagoras trudny

Zajęcia Dydaktyczno-Wyrównawcze - Nie taki Pitagoras trudny
więcej

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego dla klas III i IV – ‘English is cool’

Jak pokazują zdjęcia, podczas naszych zajęć w dalszym ciągu udowadniamy sobie, że nauka angielskiego to nie tylko ciężka praca, ale też świetna zabawa. Właśnie ułożyliśmy puzzle, a teraz czas na krótką rozmowę:
więcej

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla klas V i VI - "Angielski na wesoło"

Na dzisiejszych zajęciach doskonaliliśmy umiejętność posługiwania się czasami teraźniejszymi: Present Simple i Present Continuous. Użyliśmy do tego specjalnie skonstruowanej gry.
więcej

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Tomasz Karpiński</strong></p>

Tomasz Karpiński

Przyjęcia interesantów:
pon. 13:00 - 16:00
śr. 14:00 - 16:00

Urząd Gminy w Łambinowicach

ul. Zawadzkiego 29
48-316 Łambinowice
tel.: 77 4311 300
fax: 77 4311 346
e-mail: ug@lambinowice.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.