Logo Gmina Łambinowice

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasienicy Dolnej

Zadania realizowane w ramach projektu:

Logotyp

Projekt
AKTYWNI, KREATYWNI, KOMPETENTNI
współfinansowany ze środków RPO WO

więcej

Warsztaty matematyczne „Planujemy – Co? Gdzie? Ile? Za ile?

Zajęcia będą realizowane  w formie projektu, którego zadaniem będzie stworzenie doskonałych możliwości pracy nad umiejętnościami wykorzystywania wiedzy zdobytej przez uczestników warsztatów w praktyce, a prowadzącemu zajęcia  pozwoli na zdobycie nowego doświadczenia w pracy tą metodą  z dziećmi i osiągnięcie założonych celów. Wykonanie  założeń projektu będzie wymagało od uczniów samodzielnego opanowania wiedzy z zakresu wielu przedmiotów nauczania.

więcej

Zajęcia przyrodnicze "Świat w szkiełku i oku”

Zajęcia przyrodnicze,,Świat w szkiełku i oku” przeznaczone są dla uczniów chcących poszerzać swoje zainteresowania w zakresie przyrody. Jego treści pozwalają na dokładniejsze pogłębienie i rozszerzenie wiadomości, których nie można zrealizować na lekcjach przyrody ze względu na ograniczenia czasowe.

więcej

Zajęcia z języka niemieckiego „Niemiecki na wesoło”

Zajęcia mają na celu,  utrwalenie wiedzy i sprawności zdobytych podczas godzin lekcyjnych. Nauka poprzez zabawę, pracę w grupach, dużą ilość materiału obrazkowego, prace manualne, śpiew,  ruch i tym podobne metody pracy stanowią podstawę realizacji wyznaczonych celów.

więcej

Zajęcia matematyczno - przyrodnicze dla kl. III

Zajęcia adresowane są do uczniów klasy III rozwijających swoje zainteresowania matematyczno-przyrodnicze, chcących wzbogacić swoją wiedzę o otaczającym świecie, obcować z przyrodą, bawić się matematyką, ciekawie spędzać wolny czas. Uczestniczy w nich 11 uczniów.

więcej

Zajęcia matematyczno – przyrodnicze dla kl.II

W ramach projektu ,,Jesteśmy aktywni, kreatywni, kompetentni” uczniowie klasy II uczestniczą w zajęciach, których celem jest rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczo - matematycznych. Nasze spotkania łączą w sobie zdobywanie wiedzy i umiejętności przy zabawie, doświadczeniach, eksperymentowaniu, działaniach praktycznych. Uczą także współdziałania w zespole, kształtują właściwe postawy, a także przygotowują do dalszej edukacji matematyczno- przyrodniczej.
więcej

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia logopedyczne skierowane są  do uczniów  Publicznej Szkoły Podstawowej w Jasienicy Dolnej  przejawiających trudności w mówieniu.
Program logoterapii został oparty na zasadach terapii logopedycznej. Każda jednostka zajęciowa obejmuje ćwiczenia oddechowe, usprawnianie narządów mowy, ćwiczenia słuchowe, trening mowy w obrębie ćwiczonej głoski.
więcej

Zajęcia logopedyczne dla uczniów kl.I, IV-VI

Prowadzący zajęcia: mgr Anna Sołtysik

Zajęcia logopedyczne mają się już ku końcowi. Udało się zrealizować zamierzone cele terapii. W trakcie prowadzonych zajęć dzieci były aktywne, chętnie w nich uczestniczyły i wykonywały ćwiczenia. Materiał ćwiczeniowy został starannie dobrany do każdego dziecka, jego możliwości intelektualnych, językowych i emocjonalnych.

więcej

Zajęcia z języka niemieckiego "Niemiecki na wesoło"

Uczestnicy biorący udział w zajęciach z języka niemieckiego w ramach projektu edukacyjnego            pt „Jesteśmy aktywni i kreatywni” przygotowali teatrzyk kukiełkowy w wersji niemieckiej, a w nim baśń braci Grimm pt „Czerwony Kapturek” „Rotkapchen”.

TEATRZYK KUKIEŁKOWY

więcej

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze dla kl. III

3 czerwca klasy II i III wybrały się na wycieczkę do lasu w Kubicach. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu „Jesteśmy aktywni, kreatywni, kompetentni” realizowanego przez szkoły w naszej gminie.
więcej

Zajęcia z języka angielskiego dla klas IV-VI „Discover Great Britain”

Program adresowany  do  uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej , którzy chcą rozwijać swoje talenty językowe oraz poznawać kulturę krajów anglojęzycznych.
więcej

Zajęcia z języka angielskiego dla klas IV-VI „Discover Great Britain”

Program adresowany  do  uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej , którzy chcą rozwijać swoje talenty językowe oraz poznawać kulturę krajów anglojęzycznych.
więcej

Zajęcia przyrodnicze dla uczniów klasy IV – VI - "Świat w szkiełku i oku”

W ramach zajęć przyrodniczych- ,,Świat w szkiełku i oku” - uczestniczyliśmy w trzech wycieczkach edukacyjnych do dwóch Parków Narodowych – Ojcowskiego PN i Karkonowskiego PN oraz Parku Krajobrazowego Góry Opawskie. Celem tych wyjazdów było poznanie walorów przyrodniczych, kulturowych, krajobrazowych wyżej wymienionych parków.
więcej

Zajęcia w terenie - wycieczka do lasu piątkowickiego

Dnia 8 czerwca 2017r. uczniowie klas: drugiej i trzeciej wybrali się na wycieczkę do PIĄTKOWICKIEGO LASU. Były to zajęcia w terenie realizowane w ramach projektu : ,,Aktywni, kreatywni i kompetentni”. Swoją leśna przygodę rozpoczęliśmy od odgadnięcia celu wyprawy, a był nią JESION WYNIOSŁY – Pomnik Przyrody znajdujący się w tym lesie.
więcej

Planujemy: Co? Gdzie? Ile? Za ile? - Wycieczka do Krakowa

12 uczestników zajęć po zaplanowaniu wycieczki wraz z kosztorysem udało się na nią do Krakowa realizując plan  zwycięskiej grupy. Wycieczka odbyła się 17 czerwca 2017r.
więcej

Planujemy: Co? Gdzie? Ile? Za ile? - Wykonywanie plansz, makiet podczas warsztatów matematycznych

Wykonywanie plansz, makiet  podczas warsztatów matematycznych. Wykorzystanie podczas tych zajęć gier  rozwijających logiczne myślenie. 
więcej

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Tomasz Karpiński</strong></p>

Tomasz Karpiński

Przyjęcia interesantów:
pon. 13:00 - 16:00
śr. 14:00 - 16:00

Urząd Gminy w Łambinowicach

ul. Zawadzkiego 29
48-316 Łambinowice
tel.: 77 4311 300
fax: 77 4311 346
e-mail: ug@lambinowice.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.